Komunikat

Szanowni Państwo. Od 16 marca firma Biś Computers pracuje głównie w trybie zdalnym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią komunikatu dotyczącego funkcjonowania firmy na najbliższe tygodnie, w tym organizacji szkoleń i wsparcia technicznego.

Drodzy Klienci i Partnerzy,

W związku z pandemią koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa oraz Pracowników Biś Computers, firma zadecydowała o wprowadzeniu niezbędnych zmian w swoim dotychczasowym funkcjonowaniu. Wierzymy, że zmiany te – wynikające również z poczucia obowiązku do działań ograniczających rozwój choroby – spotkają się z Państwa zrozumieniem i nie wpłyną znacząco na naszą współpracę.

Najważniejsze zmiany to:

  1. Przejście na pracę zdalną i ograniczenie kontaktów personalnych.
  2. Wstrzymanie dotychczasowych szkoleń i przesunięcie terminów kursów zaplanowanych na najbliższe tygodnie.
  3. Ograniczenie wizyt w biurze do niezbędnego minimum, tylko po uprzednim umówieniu spotkania.

Co to oznacza dla Klientów Biś Computers?

  1. Firmowe telefony cały czas funkcjonują, obsługiwane są wszystkie nasze adresy mailowe, a Pracownicy są dostępni dla obecnych i przyszłych Klientów.
  2. Wsparcie techniczne prowadzone jest zdalnie przez telefon, email oraz narzędzia do zdalnego sterowania komputerem (obsługi zdalnego pulpitu).
  3. Szkolenia stacjonarne są tymczasowo niemożliwe, jednak możliwe do przeprowadzenia są szkolenia online (ze względu na funkcjonalność dostępnych aplikacji zalecane są szkolenia indywidualne, ale możliwe jest również ich organizacja dla grupy kilku osób).
  4. Jeśli jest to niezbędne, istnieje możliwość przeprowadzenia egzaminów certyfikacyjnych w naszym centrum – ze względów bezpieczeństwa mogą być one przeprowadzane tylko indywidualnie (1 osoba na ponad 20-osobowej sali), z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i stosowaniu się do wytycznych WHO.
  5. W przypadku innej konieczności wizyty w biurze (serwis sprzętu komputerowego) bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Zdajemy sobie sprawę, iż obecna sytuacja nie jest dla nikogo komfortowa. Mimo koniecznych ograniczeń i utrudnień, zespół Biś Computers jest w pełni funkcjonalny i gotowy do działania.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Biś Computers

Baner Autodesk

Autodesk logo

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー