NASZA MISJA

Firma Biś Computers od kilkunastu lat zajmuje się obsługą informatyczną pracowni architektonicznych. Jako Autoryzowany Partner Autodesk prowadzi sprzedaż oprogramowania CAD dla architektów. Nasza działalność obejmuje również dostarczanie komputerów dedykowanych do zadań projektowych i wizualizacyjnych, urzadzeń do wydruku, projektowanie, konfigurację i administrację sieci komputerowych wraz z serwerami plików, serwis sprzętu komputerowego oraz szkolenia. Krakowskie Centrum Egzaminacyjne - dział szkoleniowy firmy Biś Computers - organizuje kursy nie tylko w zakresie oprogramowania CAD, ale również szkolenia przygotowujące do europejskich egzaminów ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych).

W zakresie szkoleń firma posiada status Autodesk Authorized Training Center (Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk) - akredytację światowego lidera w zakresie oprogramowania do projektowania i wizualizacji. W 2007 roku wspólnie z Polskim Biurem ECDL wdrożyła w Polsce certyfikat ECDL CAD (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowego Wspomagania Projektowania). Szkolenia CAD, zarówno podstawowe w zakresie edycji 2D oparte o najnowsze wersje AutoCAD, jak i zaawansowane oparte o wizualizacje 3D tworzone w Revit Architecture czy 3ds Max Design prowadzone są przez kadrę z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć i wykorzystaniu oprogramowania w praktyce. Instruktorzy posiadają nie tylko wiedzę branżową, ale też umiejętności dydaktyczne poparte doświadczeniem w prowadzeniu zajęć na krakowskich uczelniach wyższych. Zajęcia prowadzone są na najnowszych wersjach oprogramowania, a jakość szkoleń monitorowana jest przez Autodesk. Dysponujemy dwiema salami szkoleniowymi - każda wyposażona w 15 stanowisk komputerowych, dodatkowe stanowisko dla wykładowcy, rzutnik i drukarki.

Biś Computers jest również Akredytowanym Audytorem uprawnionym do przeprowadzania audytów w ramach Programu Certyfikacji Oprogramowania Autodesk.

Naszym założeniem jest przekazanie i kształcenie umiejętności w zakresie obsługi wybranych programów komputerowych i wykorzystanie ich w pracy zawodowej oraz w życiu codziennym, tym samym optymalne wykorzystanie komputera jako maszyny wspomagającej działania człowieka bez zbędnej konieczności zagłębiania się w struktury programu.

Wszystkie szkolenia, które prowadzimy oparte są na autorskich programach specjalistów z określonej dziedziny i dostosowane do konkretnych celów. Przy doborze kadry dbamy nie tylko o merytoryczną wiedzę, ale również umiejętności dydaktyczne naszych wykładowców. Zajęcia prowadzone są w układzie oddzielnych ćwiczeń omawiających kolejne problemy związane z wykorzystaniem w pracy każdego z prezentowanych programów w oparciu o specjalnie opracowane przykłady (dostępne dla wszystkich uczestników kursu) oraz szczegółowy opis procedur edycyjnych.  

Jako jeden z niewielu ośrodków w Polsce, prowadzimy kompleksowe kursy wspomagania projektowania z wykorzystaniem komputerowych technik modelowania i prezentacji architektury. Program kursu został opracowany przez zespół specjalistów - architektów wykorzystujących od wielu lat omawiane programy w codziennej pracy.

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー